Yerinde Halı Yıkama
Hizmetlerimiz

Yerinde Halı Yıkama
Servislerimiz

İstanbul Yerinde Halı Yıkama Fiyat Listesi 0533 361 20 13

Kaliteli bir yerinde halı yıkama fiyatı 3 tl altında katiyen mümkün olmamaktadır. Bunun nedeni kimyasal fiyatlarının belirlemesidir.

Yerinde halı yıkama hizmetini çoğu koltuk yıkama firması bulaşık deterjanı kullanarak yapmaktadır. Bu da vücut da kaşınmalar ve yerinde halı yüzeyinde yıpranmalara sebep vermektedir.

Yerinde halı yıkama İstanbul fiyatımız metre karesi 3 tl dir .

Fiyat bilgisi için 0533 361 20 13 den bilgi alabilirsiniz. Yerinde halı yıkama fiyatları yerinde halının metrekaresine göre indirimli fiyatlarımız bulunmaktadır.

Yerinde halı yıkamacılar firması size tam %20 indirimle fiyatı ile yerinde halı yıkama ve yerinde halı yıkamacı fiyatları sunuyor.

Yerinde halı yıkama İstanbul servisi hizmetinize girmiştir.

İstanbul bir evin ve iş yerinde zemin kaplaması için tahsis ettiğimiz yerinde halıların bizlere daha uzun sürü hizmet etmeleri için mutlaka senede bir kere yıkama işlemini İstanbul yerinde halı yıkama servislerine yaptırmalıyız

İstanbul yerinde halı yıkama fiyatları bilgileri:

60 metre kare ve altı yerinde halı yıkama işlemlerinde yerinde halı yıkama fiyatlarımız sabit bulunmaktadır. 60 metre kereden daha büyük olan yerinde halılarınız metre kare arttıkça yerinde halı yıkama fiyatları düşmektedir

Mescit Halısı Yıkama Sistemini Biraz Anlatalım.
İlk Olarak Makinelerimiz İle Mescit Halısı Tozunu Alıyoruz. Tabi Ki Bu Toz Alma İşlemi, Yüksek Vakum Gücüne Sahip Makinelerimiz Ve Uzman Çalışanlarımız Tarafından Yapılmaktadır. Daha Sonra Mescit Halısı Kimyasal Maddeler İçermeyen Ürünlerle Ve Makine Yardımıyla Yıkamaya Geçiyoruz. 2-3 Defa Halınızın Kirine Oranla İyice Sağlıklı Hale Getirene Kadar Yıkıyoruz. Son Olarak Kuruluma İşlemine Geçiyoruz. Buda Yüksek Vakumlama Gücüne Sahip Makinelerimiz Tarafından Yapılmaktadır. Tamamen Üzerinde Ki Suyu Alarak, Hafif Nemli Şekilde Sizlere Tekrar Teslim Ediyoruz. Yıllardır Bu Sektörde Barınmaktayız Ve Hiçbir Zaman Olduğumuz Yerden Geriye Gitmedik. Sizlere Verdiğimiz Memnuniyet Ve Kalite Bizleri Daima Mutlu Etmektedir. Bizler İçin En Önemlisi, Sizlerin Memnun Kalmanız Ve Sağlıklı Bir Yaşama Ayak Atmanızdır. Şu Dünyada Sağlıktan Başka Önemli Hiçbir Şey Yoktur. Sizlere Sağlıklı Yaşam Sağlamaktan Mutluluk Duyuyoruz. Mescit Halısı Yıkama İle Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz. Sistem Şampuanlı Suyu Piskürtme Ve Emmeden Meydana Roto İle Fırçalama Yapılır Yıkanan Mescit Halısı Gün İçerisinde Kurur.
Kirlenmiş Olduğunu Fark Ettiğiniz Ya Da Doğal Sebeplerden Dolayı Yangına Su Baskınlarına Ve Tadilat Çalışması Sonrası Meydana Gelen Kirlilik Sebepleri Sizlerin Gözünde Büyük Sorun Olmaktan Çıkmalıdır.


İstanbul yerinde halı yıkama püf noktaları:

Yerinde halı yıkama hizmeti vermenin de almanın da puf noktaları vardır. Yerinde halı yıkama hizmeti araştırma yaparken birinci önceliğiniz Yerinde halı yıkama fiyatları olmasın.

Yerinde halı yıkama işlemlerinde hijyen birinci sırada olmalıdır.

Yerinde halı yıkama da kuruma süresiye çok önemlidir.

Yerinde halı yıkama hizmetinde Yerinde halı yıkama kimyasalları kaliteden ödün verilmemelidir

yerinde halı yıkama fiyatları

Mescit Halısı Yıkama İstanbul

mescitlerde halı yıkama istanbul

Mükemmel temizlik performansları ile ofis halının yeniden kirlenmesini azaltır.Yün dahil her tür ofis halıda güvenli kullanımı.ofis halı tamponlama yöntemi gibi kuru ve ıslak şampuanlama için kullanılabilir.Kötü koku moleküllerini nötralize eder ve böylelikle parfüm etkisini artırır. Alerjik maddelerin azaltılması açısından bağımsız laboratuarlarda test edildi. Ofis halısı yıkama şirketimiz ofis halı yıkama cinsleri gözetmeksizin her türde ve cinsteki ofis halılar her mevsim profesyonelce çalışan firmamız tarafından yıkanmaktadır. Firmamız deneyimli personel ve modern makineleri ile siz değerli müşterilerimize 4 mevsim hizmet vermektedir.

Temizlik şirketlerine ofis halı yıkama konusunda uzman olup olmadığını sorunuz... Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir.Ev hanımları titiz ve evleri eşyaları konusunda hassastırlar.Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir. Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. En çok kullanılan tekstil yüzeydir. Ofis halılar bir temel yüzeyle, bunun üzerinde uzanan tüy adını verdiğimiz ofis halının cinsine göre, uzunluğu değişen bir üst yüzeyden meydana gelmiştir.
Tüylerin arası, toz ve kirlerin yerleşmesi için uygun bir ortam oluşturur. ofis halıların, elyafı (dokusu), konstrüksiyonu (ipliklerin bağlanma şekli) ve tabanı (latek., PVC, poliüretan, jüt) temizlenmelerinde önemli kriterleri oluşturur.
Ofis halılar doğal ve yapay olmak üzere iki farklı elyaf türünden üretilebilirler