Yerinde Halı Yıkama
Hizmetlerimiz

Yerinde Halı Yıkama
Servislerimiz

İstanbul Yerinde Otel Halısı Yıkama 0533 361 20 13

Yerinde otel halısı yıkama servisi olarak amacımız istanbul da hizmet verebilmek ve tamamına kesintisiz her sokağına ve ilçelerinin tamamına hizmet verebilme amacıyla 3 adet yerinde halı yıkama servisi aracını 7/ 24 hizmet verebilme amacıyla servise sokmuş bulunmaktadır. İstanbul ilinin bütün mahalle ve sokaklarına ücretsiz servislerimizle yerinde halı yıkama ve yerinde otel halısı temizleme hizmeti sunmaktayız. Otellerde Halı Yıkama İstanbul Şirketi Olarak 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Yerinde Otel Halı Temizleme

Sizlere bu sayfamızda gitmiş olduğumuz servislerimizden örnek fotolar sunacağız.
Otel Halısı Yıkama İstanbul Şirketi
otel halısı yıkama istanbul

Vasıfsız otel çalışanlarını tercih etmemelisiniz. Yerinde temizlik hizmetlerimizden biri de Otel Halısı Yıkama hizmetidir. Genelde otellerde tercih edilen duvardan duvara halı yıkama işlemlerini, yerinde ve temizlik garantili bir şekilde yıkıyor ve temizliyoruz. Sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, otel müşterilerini de rahatsız etmeyecek şartlarda, onlara rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikle temizlik işlerimizi yapmaktayız. İstanbul Otel Halısı Yıkama olarak istanbul da ki seçkin otellere halı yıkama hizmeti sunmaya başladık. Bilindiği gibi İstanbul da kayıtlı 1500'e yakın otel bulunuyor. Büyük ihtimalle 3 yıldız ve üzeri çoğu otel kayıtlı olsa da tahminimize göre daha kayıtlı olmamış bir bu kadar otel daha bulunduğudur. Tahmini olarak İstanbul'da iyisiyle - kötüsüyle 2600 - 3100 arası otel bulunmaktadır. Bu kadar çok kurumun kendi işlerini kusursuzca halledebildiği mantığı pek gerçekçi gözükmemektedir. Otel personelinin sunduğumuz temizleme hizmetlerini kendi başlarına yapabileceklerini pek sanmamaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde otel halısı yıkama ve temizlik işlemleri de bulunmaktadır. Otellerde genellikle kullanılmakta olan duvardan duvara Otel Halısı Yıkama yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yıkıyor ve temizliyoruz.

Otellerde Halı Nasıl Temizleme Yapılır, Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Otel Halısı Yıkama İstanbul, bu tarz temizleme işlerini kendi başınıza yapmamanızı önemle tavsiye ediyor. Bu ciddi bir iştir ve kesinlikle profesyonel kişi ve şirketlerce yapılmalıdır. İstanbul ilinde yerinde halı yıkama tekniğinde özellikle ülkemizde yerinde halı yıkama da uygulanan yanlış işlem sonucu, halılarda uzun süre koku, lekelerin tekrar yüzeye çıkması ve çürümeyle karşı karşıya kalmasına sebep olunuyor. Halı yıkama temizlik makinelerimiz, ölçülerinin küçük olması sebebiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 2400 W güçlü emiş motoruyla halılarınızın diplerindeki kirleri alır, su püskürtme ve özel şampuanlı temizlemesi sayesinde halılarınız yeniden ilk görünümüne kavuşur. Pratik taşıma arabası sayesinde otel halısı yıkama konusunda kolay manevra yeteneğine sahiptir. Ekstra ses yalıtım sistemi sayesinde düşük ses seviyeli temizlik makinesidir ve ithaldir. En önemlisi de, zeminde iz bırakmayan özel tekerleklere sahiptir.

Kaliteli Otel Halısı Yıkama Şirketleri Seçimi

İstanbul Otel Halısı Yıkama sektöründe % 90 güvene ve insani ilişkilere dayalı anlayış ile hizmet vermeyi hedeflemiş bir şirketiz. Hizmet sektörünün en önemli kollarından birisi de hiç kuşku yok ki Otel temizlik ve Otel halısı yıkama hizmetleridir. Her ne şekilde olursa olsun aradığınız halı yıkama firmalarına güven duyma konusunda büyük tereddüt yaşadığınızı biliyor ve bizzat şahit oluyoruz. Günümüz İstanbul’unda sadece hizmet sektöründe değil, maalesef her alanda insanlarda güven sorunu bulunuyor. Bizler, bu güven sorununu ortadan kaldırmak için biliyoruz ki insanlara verilen sözler tutulduğunda, kaliteli bir servis sunulduğunda ve bu anlayış devamlılık kazandığında insanların da halı yıkama konusunda güveni artacaktır. Sizlerin güvenine layık olmak ve güvenilir kalmak tek ve değişmez prensibimizdir. Bu prensibimize uymayan hiçbir personel ile yolumuza devam etmiyoruz. Bu fikrimizle, sizlerin güvenine layık olmak için titiz, temiz, güzel ahlaklı, güvenilir ve sosyal ilişkileri iyi olan çalışanlarımız ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Otel Halısı Yıkama Fiyatları, Otel Halısı Temizleme Ücretleri Hakkında

Temizleme fiyatları ya da temizleme ücretleri, gidilen yerin koşullarına, temizlenecek yerin bazen metrekaresine, bazen de yapılacak iş adedine göre değişmektedir. Uygun ekipman ve profesyonel personelimizle, hizmetinize talibiz. Siz arayın, bizlerde en kısa sürede sizlere yardımcı olalım. Marmara Bölgesi ve İstanbul genelinde bütün otel, pansiyon, öğrenci yurdu halı yıkama ve temizleme, ayrıca cami halısı yıkama - temizleme, yerinde ve evde temizleme, yerinde halı yıkama ve temizleme, otel halısı yıkama – temizleme işleri büyük bir titizlik ile yapılır. İşinde profesyonel ve tecrübeli halı yıkama personelimiz sayesinde hızlı servisimiz ile hizmetinizdeyiz ve bir telefon kadar yakınınızdayız. Firmamız şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi ve ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir. Otel Halısı Yıkama olarak her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için telefonlarınızı beklemekteyiz

Otel Halısı Yıkama İstanbul Şirketi Olarak 24 Saat Hizmet Vermekteyiz.

Olduğu Yerde Otel Halı Yıkaması İstanbul Şirketi Olarak 24 Saat Hizmet Vermekteyiz. Bulunduğu Yerde Otel Halısı Yıkama İstanbul İşletmesi Olara Daima Hizmete Hazırız.Otellerde halı yıkama şirketi İstanbul | Olduğu yerde halı yıkma İstanbul şirketleri| Bulunduğu yerde halı yıkama istanbul hizmetleri | Otel halısı yıkama istanbul firmaları | Düzenli halı yıkama İstanbul servisleri | Devamlı halı yıkama istanbul servisi