Yerinde Halı Yıkama Perde Yıkama İstanbul
Perde Yıkama İstanbul
Perde yıkama

Şirket olarak İstanbul perde yıkama hizmeti vermekteyiz.
İstanbul Perde Yıkama Hizmeti

Sipariş Hattı: 212 268 25 00

İSTANBUL'UN TÜM SEMTLERİNE PROFESYONEL PERDE YIKAMA HİZMETİ

Kumaş ve Tül Perde yıkama:
Kumaş ve tül perde yıkama işlemiiniz sadece kuru yıkama özelliğine uygun olabilir. Viskon, şönil, ipek ve tafta gibi kumaşlar sadece kuru yıkama yapılabilirler. Konusunda uzman yıkama firmalarından hizmet alabilirsiniz. Yıkamaya uygun tüllerinizi 40 derece sıcaklığında çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz.

Katlamalı Perde yıkama :
Katlamalı perde yıkama işlemi tül yada kumaştan dikilmiş olabilirler. Kumaşın cinsine göre yıkama veya yıkama yapılmalıdır. Mekanizma üzerindeki perdenin çıkarılıp takılmasında perdecinizden yardım alabilirsiniz. Yaıkamaya uygun katlamalı kumaşlarınızı 30 derecede çamaşır makinanızda yıkayabilirsiniz.

Stor Perde yıkama :
Stor perde yıkama işlemin yıkama için ilk önereceğimiz perdenin yerinde elektrik süpürgesinin fırçalı ucuyla tozunu almaktır.Stor perde yıkama işlemi aprelenmiş kumaşlardan hazırlandığı için yıkamayı fazla önermiyoruz. Fakat %100 polyester kumaşlar için yıkama uygun olabilir. Perdecinize danışarak kumaş hakkındaki bilgiyi almalısınız. Düzgün ve sert bir zemine perdeyi yayarak köpüklü süngerle temizleyebilirsiniz.

PVC Dikey Perde yıkama:
PVC Dikey perde bantları su ve deterjandan etkilenmezler. Bantları perde üzerinde deterjanlı bezle silebilirsiniz.Daha detaylı temizlik için bantları taşıyıcı raydan çıkararak yıkama yapabilirsiniz.

Ahşap Jaluzi ve Ahşap Stor Perde yıkama :
Ahşap perde yıkama işlemii belli zaman aralıklarında kaz tüyü ya da fiber toz alıcılarla tozunu alarak temizleyebilirsiniz. Yağ veya sigara isi olmuş ahşap jaluzi ve storları nemli bezle de silebilirsiniz.

Metal Jalûzi Perde yıkama:
Plastik veya alüminyum jaluzilerinizin şeritlerini kapayıp toz alıcı tüylerle yıkama yapabilirsiniz. Diğer bir yıkama şekli olarak metal jaluzileri düzgün bir zemine yayarak sabunlu su püskürterek yıkayabilirsiniz.Perde bantları alüminyum veya plastik olduğu için paslanmaz ,fakat jaluzinin alt ve üst kasasını yıkama işleminden sonra kurulayınız.Yıkama sırasında detarjan kullandıysanız perdeyi yerine asarak bantları açık şekilde kurumaya bırakınız.Aksi taktirde birbirine yapışan bantları ayırma esnasında bant üzerindeki boyalarda bozulma olabilir

Screen Stor Perde yıkama:
Kumaş yapısı cam elyafı olan screen stor, yıkama için uygun bir perdedir.Perdeyi mekanizmasından ayırarak düz bir zeminde fırçalayarak yıkayabilirsiniz.

Pilise - Duette Perde yıkama:
Pilise ve düet perde yıkama işlemi narin perde çeşidi olduğundan kumaş katlarının bozulma riskine karşı sadece susuz bol köpüklü süngerle yıkamasini yapabilirsiniz.Yıkama talimatını kontrol ederek polyester içeriği fazla ithal kumaşları da 30 C'deki bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

İSTEGE GÖRE PERDE DEKORASYONU

Misafir odamız için tül perde düşündüğümüzde ise uygun dikiş şekilleriyle dikilmiş mekana uyumlu bir tül perde ve güneşlik perde tercihiyle odayı sade ve şık olarak tamamlayabiliriz.Odamızın pencere yapısına göre tavan yada duvara uygulayabiliriz.
Yatak odası perde yıkama işlemi yıkama
Yatak odaları için kişiye göre değişik perde çeşitleri kullanılabilir. Yaşadığımız bu alanlarda yatak odasının tarzına göre perde yıkama işlemii şu şekilde ayırabiliriz.

Klasik yatak odasına sahipseniz organze veya ipekten bol pilili bir tül perde kullanabiliriz. Bunun kenarlarında genel görünümü bütünleyici tafta, ipek veya kadife kumaşlardan fon perde yıkama işlemi kullanabiliriz.Farbala yada drape ise işin daha süsleyici kısmını arttırmamızı sağlayacaktır.

Tül perde arkasında ise örtücülüğü sağlayıcı stor perde tercih edebiliriz. Gün ışığından rahatsız oluyorsak karartma özelliğine sahip kumaş da düşünebiliriz. Perde aksesuarları olarak pirinç,sarı metal çeşitlerini kullanmalıyız.

Modern yatak odasına sahipseniz doğrudan seçilecek kumaşın desenleriyle istediğimiz modernliği elde edebiliriz. Serbest pilili tüller ve kapatır kenar perde yıkama işlemii kullanılabiliriz.Perde aksesuarları olarak krom,mat nikel metal çeşitlerini seçebiliriz.Yatak odalarında perdelik kumaşlardan yapılacak yatak örtüleri odayı bir bütünlük içersinde daha şık hale getirecektir.

Genç ve çocuk odası perde yıkama işlemi yıkama
Genç ve çocuk odaları için özellikle mor, lila, kırmızı, fuşya gibi renkli tüllerden dikilmiş perde yıkama işlemi veya ekoseli kumaşlardan dikilmiş katlamalı perde yıkama işlemi bu mekanlar için düşünülebilecek tercihler arasında olabilir. Genç odalarında perde kullanımında yer sıkıntımız var ise sadece desenli stor perde ile de odamızı güzelleştirebiliriz.

Bebek odası perde yıkama işlemi yıkama
Bebek odaları için Luxaflex katalogunda yer alan Dustblock (Toz Durdurucu) kumaştan stor perde kullanabilirsiniz. Bu kumaşın sayesinde kir ve tozun kumaşa nufuzu engellendiği için perdenin yıkama kolaylıkla yapılabilir. Bebek odalarında bebeğin gün ışığından etkilenmemesi için blackout (karartma) kumaştan yapılmış stor perde de kullanabiliriz.

Salon perde yıkama işlemii yıkama
Klasik mobilya ve aksesuarların bulunduğu bir salonda tül olarak organza ve ipek tül kullanılabiliriz. Bol büzgü ile dikilmiş güzel bir organza tül, yanlarına astarlı ve miflonlu dikilmiş jakar bir kumaş, yine aynı havada o güzelliğe sahip özel bir drape veya farbala düşünülebilir.

Mekanizmalı perde sistemi kullanılmak istendiğinde tülden doğal (pilise) katlamalı perde tercih edilebilir. Tül perde yıkama işlemin kenarlarına tafta,ipek kumaşlardan pano perde yıkama işlemi düşünebiliriz.Bu perde yıkama işlemie işlemeli bordür,saçak yada boncuklarla hareket kazandırabiliriz.

Pano kumaşlarımızın enlerini daha geniş yaparak ve boylarında ise yere oturtarak genel görünümünü zenginleştirebiliriz. Mekanımızın tavanı yüksek ise yada perde raylarını gizleyici perdelik (kartonpiyer vb.) yok ise duvardan ahşap rustik yada pirinç perde boruları kullanabiliriz. Bunun beraberinde çeşitli tekstil perde bağları,metal perde kolları kullanarak bütünlük sağlanabilir.

Modern mobilyaların bulunduğu bir salonda keten tülden hazırlamış katlamalı perde veya panel perde yıkama işlemi kullanılabilir. Mekanımızın tavanı yüksek ise ya da perdelik (kartonpiyer vb.) yok ise duvar uygulamaları için metal perde boruları, çelik gerdirme sistemleri kullanabiliriz.

Modern tarz iç mekânların vazgeçilmezi çelik gergi sistemiyle yapılan perde modelleridir. Tül veya kumaşlar perde mandallarıyla tel üzerine asılır.Bu sistemlerde bir çok farklı perde mandalları kullanma şansı mevcuttur.

Oturma odası perde yıkama işlemii yıkama
Mekanda aksesuarlar yoğunsa katlamalı perde uygun olabilir. Burada katlamalı perde yalın ve şık bir hava katar, aksesuarlarınız ile bir bütünlük sağlar. Fon kullanıp kullanmamak ise seçeceğiniz tarzla direk olarak doğru orantıda olacaktır.

İkinci bir alternatifte ise oda aksesuar olarak kısıtlı ise perde yıkama işleminizin etekleri yerlere kadar dikilmiş, bol büzgülü ve renkli kumaşlardan fon perde yıkama işlemi tercih edilebilir.

Çalışma odası perdesi perde yıkama işlemi yıkama
Evimizin çalışma odası kısmında ahşap jaluzi kullanabiliriz. Ortama katacağı sıcaklık ve ofis ortamı yaratması onu birinci tercih yapabilir. İşlevselliği ve perdenin toz alınarak kolaylıkla yıkamanin yapılabilmesi diğer bir tercih sebebimiz olabilir. Odanın yada pencerenin genişliğine göre 25mm 50mm bant genişliğindeki jaluzileri seçebiliriz.

Banyo perde yıkama işlemi yıkama
Islak mekanlar için su ve buhardan etkilenmeyecek PVC Dikey perde veya Alüminyum jaluzi perde kullanabiliriz. Banyo camlarında perde doğrama üzerine veya içine monte edilebilir.

Mutfak perde yıkama işlemi yıkama
Mutfaklarımızda dolaplarımıza uyum sağlayacak ahşap storlar jüt storlar yada kumaş storlar kullanabiliriz. Bunların dışında yıkama kolay yıkanabilir perde düşündüğümüzde ise tül katlamalı perde yıkama işlemi yada işlevsellik ön plana çıktığında, kapı ve pencere doğramalarına uygulanacak briz çubuklu kumaş perde yıkama işlemi kullanabiliriz. Bu tür uygulamalarda perde hareketli kanatlarla birlikte çalıştığı için bize kullanım kolaylığı sağlayacaktır.
Ahşap Jaluzilerin Temizlik Ve Bakımı yıkama

Her eşya, alet vs. gibi perde yıkama işlemiiniz de zamanla kirlenecek bakıma ve temizliğe ihtiyaçları olacaktır. Ahşap jaluzilerin bakımı kolaydır. Dikkat edilecek husus perdenizin mekanik aksamını (çevirme çubuğunu) normalden fazla çevirmeye zorlanmamasıdır. Ayrıca ahşap jaluzilerde perdeyi ip kumandasından çekerek tamamen yukarıya toplamak istediğinizde, perdeyi oluşturan ahşap şeritlerin yatay konumda olmasına dikkat edilmelidir. Aksi durumda perdeyi yukarıya veya aşağıya doğru hareket ettirmede zorlanacaksınız ve perdenin ipleri aşırı sürtünmeden dolayı ömrü kısalacaktır.

Ahşap Jaluzilerde temizlik, arzuya göre mobilya temizleyici maddelerle yumuşak bir bez ile silerek yıkama yapılabilir. Onun dışında yine nemli temiz pamuk bezler ile ahşap bantları silerek kolayca temizleyebilirsiniz. Bantlar üzerinde leke bırakmamak için nemli bez ile sildikten sonra kuru bez ile son işlem yapılmalıdır. perde yıkama işleminizi uzun süre kullanmak için lütfen perdecinizden kullanma talimatı isteyiniz.

Levent perde yıkama şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. Perde yıkama işleminde istanbul şişli yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilermizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama beşiktaş şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. perde yıkama işleminde istanbul sarıyer yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama kagithane şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. perde yıkama işleminde istanbul kagithane yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama beyoğlu şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. perde yıkama işleminde istanbul beşiktaş yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama Sarıyer şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. perde yıkama işleminde istanbul etiler yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama Nışantaşı şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. perde yıkama işleminde istanbul bebek yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama Mecidiyeköy şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. perde yıkama işleminde istanbul ulus yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama bayrampaşa şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. perde yıkama işleminde istanbul zincirlikuyu yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak Müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama etiler şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. perde yıkama işleminde istanbul beyoğlu yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama bebek şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. perde yıkama işleminde istanbul Bayrampaşa yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama ulus şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. Perde yıkama işleminde istanbul gaziosmanpaşa yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde Yıkama şişli şirketimiz 24 saat perde yıkama hizmeti vermektedir. Perde yıkama işleminde istanbul balbuncu yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde yıkama şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde yıkama işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Levent perde temizliği şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. Perde temizliği işleminde istanbul şişli yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardimci olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği beşiktaş şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. Perde temizliği işleminde istanbul sarıyer yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği kagithane şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. Perde temizliği işleminde istanbul kagithane yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği beyoğlu şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. perde temizliği işleminde istanbul beşiktaş yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği Sarıyer şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. Perde temizliği işleminde istanbul etiler yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği Nışantaşı şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. Perde temizliği işleminde istanbul bebek yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği Mecidiyeköy şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. Perde temizliği işleminde istanbul ulus yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği bayrampaşa şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. perde temizliği işleminde istanbul Zincirlikuyu yakasına hizmet etmekteyiz. istanbul da perde temizliği şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği etiler şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. Perde temizliği işleminde istanbul beyoglu yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak Müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği bebek şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. Perde temizliği işleminde istanbul Bayrampaşa yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak Müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği ulus şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. Perde temizliği işleminde istanbul gaziosmanpaşa yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.
Perde temizliği şişli şirketimiz 24 saat perde temizliği hizmeti vermektedir. perde temizliği işleminde istanbul balbuncu yakasına hizmet etmekteyiz. İstanbul da perde temizliği şirketi olarak müşterilerimizin bütün perde temizliği işlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Levent perde yıkama
Perde Yıkama beşiktaş
Perde Yıkama kagithane
Perde Yıkama beyoglu
Perde Yıkama Sarıyer
Perde Yıkama nışantaşı
Perde Yıkama Mecidiyeköy
Perde Yıkama bayrampaşa
Perde Yıkama etiler
Perde Yıkama bebek
Perde Yıkama ulus
Perde Yıkama