Yerinde Halı Yıkama Yerinde Halı Yıkama

YIKAMA HİZMETLERIMIZ


Yerinde halı yıkama, Halıflex yıkama, Koltuk yıkama, Şişli koltuk yıkama Sandalye yıkama,
İstanbul halkına yakışan yerinde halı yıkama servis hizmeti sunmaktayız.

Yerinde halı yıkama firması olarak gelen telefonla yerinde halı yıkama hizmeti vereceğimiz işletmeye ve ya eve yol alan yerinde halı yıkama firmamız servis bölgesine ulaşır. Yerinde halı yıkama hizmeti vereceği yerde inceleme yapan firmamız yerinde halı üzerinde lekeli yerlerde özel çalışma yaparak leke yok edilir. Yerinde halı üzerinde bulunan eşya ve kaldırabilecek durumdaki eşyaları kaldırılır ve Yerinde halı yıkama işlemi başlamış olur.
Yerinde yıkama işlemine mutlaka 2 yerinde halı yıkama ustası ile servis yerine gidilir.

Yerinde halı yıkama işlemi yapan ustamızın hemen arkasından yerinde halı yıkama ve durulama ve kontrol işlemi yapan ustamız işlemine başlar. Yerinde halı yıkama işlemi sonrası yerinde halılar Yerinde halı türüne göre 2 ile 6 saat arasında kurur ve kolanlıma hazır hale gelirler.

Yerinde halı yıkama firmamız 24 saat hizmet vermektedir.

İstanbul yerinde halı yıkama servisimizin acil istanbul yerinde halı yıkama servisi sayesinde halı ve yerinde halılarınıza bir sıvı döküldüğünde bizi arayarak durumu anlatan müşterilerimize öncelik tanıyarak 20 dakika içinde istanbul yerinde halı yıkama servisimiz kapınızdadır.

Evlerimizin ve işletmelerimizin zemin kaplaması için seçtiğimiz yerinde halı ve halıfilex türleri kullanımı ve günlük temizliği işlemini yapmak basittir.

Bu tür yerinde halı kaplamaları rakiplerine göre bazı avantajları vardır.
Yerinde halı temizliği ve yıkama işlemi zamanında ve doğru yapıldığı takdirde bizlere yıllarca hizmet vermektedirler.

Günlük temizliğini kendimiz yaptığımız yerinde halı kaplamalarımız senede mutlaka yerinde halı yıkama işlemi yaptırmalıyız.

İstanbul yerinde halı yıkama firması bulmak zor bir uğraştır. Çünkü yerinde halı yıkama şirketi sayısı 10 taneyi geçmez. Evimize yakın olan bir yerinde halı yıkama şirketi bulmamız bize maliyetten tasarruf sağlamakla da kalmaz devamlı abonelik sistemine geçerseniz yerinde halı yıkama fiyatlarında % 20 lık bir avantaj sağlar. Bizim yerinde halı yıkama şirketimiz istanbulun tamamına kapsayan yerinde halı yıkama servisi sayesinde her müşterimize hizmet vermeyi kolaylaştırmaktadır. İst yerinde halı yıkama şirketimiz Avrupa yakası yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir.

Yerinde halı yıkama şirketi ğeçmişimiz. Ve cami halısı yıkama şirketimiz.

Cami halısı yıkama konusunda belediyeler badava cami halısı yıkama hizmeti vermektedır. Ama yıkama yaptılları bütün cami ve ibadethanelerde malesef şikayet olmaktadır. Bunların başinda cami halısı koku yapmaktadır.

Şirketimiz İstanbul halkına istanbul cam temizliği istanbul yerinde halı temizliği ve istanbul yerinde halı yıkama hizmetini 15 senedir vermekte olup yerinde halı yıkama servisi hizmetinde istanbul Yerinde halı yıkama adı ile 11 senedir Yerinde halı yıkama hizmet vermektedir.

İstanbul yerinde halı yıkama servisi veren firmamız emsallerine nazaran kullandığı kimyasallar ve ekipmanlarla her zaman hep bir adım önde olmuştur.

İstanbul yerinde halı yıkama hizmeti veren birçok firma vardır fakat bizim diğer taklitlerimizden belirgin onlarca farkımız vardır. Cami halısı yıkama şirketi istanbul olarak hizmetinizdeyiz.

YERİNDE HALI YIKAMA

Temizlikte yerinde halı yıkama çok önemli bir yer kaplar.

Çünkü yerinde halı birçok mikrobu ve kiri üzerinde barındırır. Duvardan duvara halı sanayi tipi fırçalı ithal makinalarla yerinde halı şampuanı ve leke sökücüler kullanılarak yıkanır. İthal 3 motorlu emme ve püskürtme makinası ile temiz su verilerek kirli su çekilir. Yerinde halı ve halıflexlerdeki değişikliğe siz bir inanamayacaksınız.

Yerinde halı ve haliflexleriniz gün içinde kullanima hazir hale getirmekteyiz. Yerinde halı yıkama olarak ROTOVAC marka ürünler kullanmaktayiz. ROTOVAC ürünleri Amerikan Patentli olup kolay kontrol edilebilen yüksek manevra kabiliyetli, motorlu yikama aparatidir.
Yerınde halı Yıkama yükünüzü hafifletmeye devam ediyor.

Temizlikte sıkıntı çekilen konulardan bir tanesi de yere yapıştırıcılar aracılığıyla yapıştırılmış yerinde halı ve halıflexlerdır . Bu halıları maalesef ne siz temizleyebilirsiniz nede yerinde söküp halı yıkama firmalarına verebilirsiniz. Bunun çözümünü de Yerınde Halı Yıkama firması olarak sizlere sunuyoruz.Yerinde Halı Yıkama firması olarak yerinde halı yıkama hizmetimizle yanınızdayız.

Tüm yerinde halı yıkama ekipmanlarını evinize getirerek yerinde halı yıkama ve temizleme yapmaktayiz. Yerinde halı yıkama firmalarında halılarınızı hangi fiyata yıkatıyorsanız bizde size aynı hizmeti evinizde aynı bedelle sunuyoruz.

Yerinde halı yıkama işini her temizlik firması yapmamaktadır.

Yerinde Halı Yıkama firması olarak biz 10 yılın bize verdiği tecrübeyle bu işi gerçekleştiriyoruz. Halıların yerinde yıkanabilmesi için yüksek emiş güçlü makinalarımız, halı fırçalayan makinalarımızı evlerinize getiriyoruz. İthal yerinde halı yıkama şampuanlarıyla halılarınızı kirden, lekeden ve bakterilerden arındırıyoruz. Yerinde halı yıkama da bir numara olan yerinde Halı Yıkama sizlerin en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.

Yerinde halı yıkama sadece yaz aylarına has bir yıkama hizmeti olmayıp isteyen müşterilerimize kiş aylarında da yerinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Kiş aylarında yıkama olan yerinde halı kuruma olmaz ve 2 ve ya 3 gün kullanılmaz diyerek yerinde halı yıkama işlemei yaptırmayan müşterilerimiz yanılmaktadır.

Çünku yıkama olan yerinde halı yaz aylarında kuruma süresi 3 ile 4 saattır. Kiş aylarında ise bu süre 6 ile 7 saattir. Yerinde halı yıkama olan ortamda kilima ve isitma sisteplerı var ise kuruma süresi 2 saat daha erken kuruma olmaktadır. Biz sadece yerinde halı yıkama hizmeti vermekle kalmadık koltuk yıkama şişli hizmetimizde mevcüttur.