Yerinde Halı Yıkama Yerinde halı temizleme
yerinde halı temizleme

İstanbul halkına yakışan yerinde halı temizleme servis hizmeti sunmaktayız.

Yerinde halı temizleme firması olarak gelen telefonla yerinde halı temizleme hizmeti vereceğimiz işletmeye ve ya eve yol alan yerinde halı temizleme firmamız servis bölgesine ulaşır. Yerinde halı temizleme hizmeti vereceği yerde inceleme yapan firmamız yerinde halı üzerinde lekeli yerlerde özel çalışma yaparak leke yok edilir. Yerinde halı üzerinde bulunan eşya ve kaldırabilecek durumdaki eşyaları kaldırılır ve Yerinde halı temizleme işlemi başlamış olur.
Yerinde
temizleme işlemine mutlaka 2 yerinde halı temizleme ustası ile servis yerine gidilir.

Yerinde halı temizleme işlemi yapan ustamızın hemen arkasından Yerinde halı durulama ve kontrol işlemi yapan ustamız işlemine başlar. Yerinde halı temizleme işlemi sonrası yerinde halılar Yerinde halı türüne göre 2 ile 6 saat arasında kurur ve kolanlıma hazır hale gelirler.

Evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki duvardan duvara yerinde halı veya halılarınızı, yere sabitlenmiş ise ya da kaldırılamayacak durum da ise, Varolan yerinde halı veya halıflexlerinizi yerinde temizleme yapmaktayız.

Güçlü vakum makinası sayesinde önce tozunu alıyoruz,

Daha sonra halı veya yerinde halı cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı evde halı veya yreinde halı yedirerek köpürtüyoruz,

Köpürtülen evde halı veya yerinde halı fırçalama makinasıyla fırçalanıp varolan lekeler çıkartılmakta,

Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası ile vakumlama yapılarak evde yerinde halı veya duvardan duvara halı şampuan ve köpük alınmaktadır,

Yerinnde halı veya halıflex tam anlamıyla durulana kadar yerınde halı ve duvardan duvara halı su verip vakumlama yapma işlemi devam eder.

Yerinde halı veya duvardan duvara halı tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile yerinde halı ve duvardan duvara halı nem alınmakta, yerinde duvardan duvara halı ve yerinde halı gün içinde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Yerinde halı gibi yerinden oynatılayan halıların temizleme olamasına yardımcı olabilmek adına verdiğimiz bu hizmete yerinde temizleme diyoruz. Personelimiz yerinde halı uygun cihazlarla yerinde yıkıyor, ücretsiz servisimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Yerinde halı temizleme

Yerinde hali temizleme