Yerinde Halı Yıkama Haberler Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul nasıl yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemi yapar.
İlk olarak yerinde halılarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Yerinde halı yüzeyi ve türü incelenerek yüzey yapısına göre yıkama şampuanı seçilir.
Sayın Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul müşterilerimiz yerinde halı yıkatmak istediğiniz zaman bazı hususlara lütfen dikkat edin. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul olarak yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisimiz sizleri uyarmak bizim ilk işimiz yerinde halılarınızı hangi Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasına yıkatırsanız yıkatın kullandıkları ürünleri lütfen fiyatından önce sorun öncelikle yerinde halı yüzeyine özel karışımlı su serpelenir. Tamamıyla ıslatılan yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemi öncesi bir süre beklenir bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalanır beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ekibimiz görevini başarmıştır. Artık sağlığa uygun ve temiz görünümlü yerinde halılara sahipsiniz.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimizin merkezi leventte bulunmaktadır.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmetlerinde şirketimiz 15 yıllık tecrübe ve birikimle un tüm ilçelerinde yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul etiler ve yerinde halı temizliği hizmetlerini anlının akıyla sürdürmekte olup bizden memnun kalmayan yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul müşterilerimize ücretlerini iade etmekteyiz. Düzenli olarak bakımını kendimiz ya da çalışanlarımıza yaptırabilmekte ama yerinde Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemini mutlaka profesyonel bir şirketten veya yerinde Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul etiler firmalarından yardım almak zorunda kalabiliriz.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti almanın püf noktaları.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisi çağırmadan önce mutlaka detaylı bir şekilde bilgi almalıyız. Kullandığı yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işleminde fatih de malzemeler ve kimyasallar hakkında bilgi istememeliyiz. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul geçtiğimiz yaz sezonunda fırtına gibi esen Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimiz, 2010 sezonunda da etkisini yitirmiyor ve popülerliğini koruyarak, Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisi hizmetlerinde damgasını vuruyor. 80'li yıllarda daha çok sinemaların rağbet ettiği Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yaz sezonunda kadınların hizmetine altına girdi. Bir cok müştermiz yıkama olan yerinde halı işleminden sonra halılarımızda koku oluyor diye şikâyet edeler. Bizim yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemi sonrası hiçbir tane müşterimizden böyle bir şikâyet almadık. Çünkü 12 yılını yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmetine adamiş şirketimiz yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemlerinde uzman olmuştur.

Yıkanan yerinde halı ne zaman kurur.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinalarımızın çok güçlü bir emiş gücü olması ve son teknolojik sanayi tipi aletlerle yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul göktürk servisimizde yeni makinalarından oluşan Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinalarımız sayesinde yerinde halılarınızda yüzde on bir nemlilik kalmaktadır. bu nem de yaz aylarında 2 ile 4 saat içinde kurmakta olup kış aylarında 6 ile 8 saat içinde kurur ve yerinde halılarınız kullanıma hazır hale gelirler.
Profesyonel Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul en iyi yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul fiyatları verme garantisi vermekteyiz. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemini yaptırmadan bizden mutlaka yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul fiyatları alınız.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul sektörü ülkemizde günden güne büyüyen bir sektör olmuştur. Müşterilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vererek çalışan bayanlara kendilerine ve aile bireylerine ayıracak zaman kazandırmaktadır.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul zaman kazandırır.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul konusunda ayrıntılı bilgiye sahip olmak; konuyu araştırmak, incelemek, öğrenmek, kısacası kendimizi daha iyi bir Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul sarıyer servisi için bilgi alınacak yerlerin başında Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimiz gelir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasından daha kolay ve daha iyi hizmet alabilmek için Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasından imkânlar ölçüsünde yardım alınmalıdır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ile akla gelebilecek hemen her konudaki bilgiye internet sayesinde kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Evinizin salonunda hijyen en önemli unsurdur bu nedenle daha çok kolay temizleme yapılan, dayanıklı yerinde halıları tercih edilmektedir. İstanbul Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul günümüzde bir sektör haline gelmiş durumda olup yüzlerce Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisi mevcut olup bunlardan en çok tercih edileni yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisimizdir. Maltepe yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul fiyatları yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul müşterilerine referans olarak fatih de yıkama uyguladığı yüzlerce ev hanımının teşekkür mesajlarını dinletmektedir.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul konusunda uzman personelimiz, yerinde halı kumaşına zarar vermesi mümkün olmayan kimyasal ve ekipmanlarımizla yerinde halı takımlarınızı bir kere bize yıkattığınızda tercihiniz devamlı biz olacağız. 2009 yılı yaz döneminde ( Mayıs - Ekim Ayları Arası ) 745 ailenin evine giderek yerinde halı takımlarını yıkadık.
Bu üçyüz yrmi müşterimizden yüz yirmi tanesi abonelik sistemimize geçerek bize olan memnuniyetlerini gösterdiler. Birçok müşterimizle yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemi için bir sonraki yaz için sözleştik.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul beyoğlu da abonelik sistemi nedir?
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama ve temizleme işlemi görmeyen yerinde halı üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan yerinde halı hem sağlığa uygunluk hem de görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır. Bizim tavsiyemiz yerinde halıların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan yerinde halıta görünüm bakımından iyi olacaktır ama 1 sene uzun bir zaman olduğundan hijyeni sağlamak zor olabilir.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul abonelik sistemi bana ne fayda sağlar avantaşi nedir?
Abonelik sistemine geçtiğinizde ilk olarak %10 Abone indiriminden faydalanırsınız. Diğer faydaları ise yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul zamanınız gelmeden 1 hafta önce şirket personellerimiz tarafından aranır uygun güne randevu alırsınız. Bu sayede yaz yoğunluğundan etkilenmez şirketimiz tarafından her zaman öncelikli olursunuz. Yerinde halılarınızı artık siz düşünmeyin, sizin için biz düşünüyoruz...

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimiz hakkında bilgiler ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul maslak şubelerimiz.
2010 yılında ilk olarak Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmamızı açtığımızdaki adımız fatih Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisimizdir. Geçen zaman içerisinde Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul talepleri çevre ilçelere sıçramaya başladı, fatih bölgesine bir ekip yolladık ve fatih Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul adındaki ikinci uydu şubemizi hizmete soktuk. Müşterilerimiz referansları sonrasında villa ve sitelerin sıklıkla bulunduğu fatih bölgesinde laleli yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul isminde üçüncü şubemizde hizmete soktuk. Yerinde halı yıkatmak isteyen insanlar çoğaldıkça şube sayımızda arttırmaya başladık. 2000 li yılların başında Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve fatih yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şubelerimizi açarak şube sayımızı 5 e çıkardık. Ama gelen taleplere bu şekilde de yetişemediğimizi görünce fatih yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisinde müşterilerimizin hizmetine soktuk.

Bu 6 şubesizinde trafik vs sebeplerden dolayı yetersiz kalında levent yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ile yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şişli şubemizi hizmete sokarak şube sayımızı 8 e çıkardık. 2010 yılında anadolu yakasın da da hizmete başladık ilk olarak kavacık ta fatih yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şubemiz açıldı, hemen ardından ise fatih yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmete soktuk. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün gücümüze güç katarak yolumuza devam ediyoruz. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul sektöründe devrim oluşturan ve her geçen gün kendini daha da geliştiren firmamız durmaksızın yoluna devam etmektedir.

Yerinde halılarda insan ömrünün dörtte biri geçmektedir. İşyerlerimizin ve evlerimizin görsel olarak ve rahatlık açısından en önemli değerli eşyaları yerinde halı ve halıfılexlerimizdirYerinde halılarının bakımı ve özellikle temizliği çok zor ve zahmetlidir. Yerinde halılarımız zaman içinde ister istemez kirlenir. Kimi zaman çay lekesi bazen de kahve lekesi ve hatta çocuklarımızın döktüğü yemek lekeleri gibi. Ev hanımlarının yerinde halı lekelerini çıkartmak için aşırı derecede kimyasal ve ovalama ekstrada fırçalamak zorunda kalırlar. Bu da yerinde halılarımızın çok çabuk yıpranmasına ve döşeme yırtıklarına sebep olur.

Doğal olarak bunun sonucunda istemeden yerinde halılarımızın eskimesine yol açarız. Birçok ev hanımlarımızın yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinesi vardır ama o Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinesinde vakum güçleri çok düşük olduğu ve Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kimyasalları olmadığı için istenilen Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul verim almak mumkun olamaz ve yerinde halılarındaki suyu tam anlamıyla çekemediği için koku ve çürüme yapmaktadır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kendi başlarına başarılı olamayan ev hanımlarımız profesyonel Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketinden yardım almak zorunda kalırlar. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasından yardım almanın da püf noktaları vardır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasının fatih da kullandığı kimyasallar hakkında profesyonel olmasıdır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketinin servis ağının geniş ve profesyonelce uygulaması gerekmektedir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinelerinin son model ve son teknoloji olması ve vakum gücünün mükemmel olması gerekmektedir. Müşterinin çalışma saatlerine göre Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti vermesi çok önemli bir unsurdur. Bizim yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul beşiktaş firmamız yukarıda yazılı olan yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul özelliklerini bünyesinde profesyonelce barındırmaktadır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul devrim sayılabilecek bir şekilde İstanbullun her ilçesinde Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti vermektedir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti verdiğimiz ilçelerimiz. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmetini her sokağında başarılı bir şekilde yıllardır sürdürmektedir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yerinde halı temizliği ve yerinde halı silme işlemleri yapmakta ve yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmamız 10 senedir yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti verdiği.
İstanbul bölgesinde Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti vermediği mahalle kalmamıştır. Google yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul gaziosmanpaşa. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul bayrampaşa söz konusu olduğu zaman google ye Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yazınca ilk sıralarda çıkan sitelere bakıldığı zaman hemen hepsi alt yapıları olmayan Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul konusu olduğu zaman kulaktan duyma bilgilerle yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul sitelerine yazılar yazarak google de ilk sıralara çıkmayı başarabilirler. Ama yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul gelince bilgisizlikten yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servislerinin olmamasında Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinesi toplama oluşundan kimyasal bilgilerinin kısıtlı olması nedeniyle yerinde halı yıkatmak isteyen siz sayın müşterilerimizin Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul konusunda hayal kırıklığına uğratmışlardır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimizin geçmişi. MEHMET ALİ Malcok temizlik şirketi bünyesinde olup şirketimizin kuruluşu 1990lı yıllara dayanır.

Kuruluşundan hemen sonra takıp eden yıllarda Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul faaliyetlerine başlamıştır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul için alt yapımız hazır ve yıkama işlemi aletlerimiz var olup bilgi birikimimiz olduğundan Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kıymasallarla doğrudan ilgilendiğimiz için yıllarca hiç zorluk çekmeden Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul edepte olduk. Yaklaşık 15yıllık tecrübemizle 3 adet Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servis araçlarımızla 5 adet Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinelerimizle da yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul konusunda en geniş yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisine ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makine sayısına sahiptir. Müşterilerimizin tüm Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul sorularına ve sorunlarına çare bulabilecek bilgi birikimine sahiptir. lun her ilçesinde ve caddelerinde Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servislerimiz var olup hiçbir fiyat farkı alınmamaktadır. İçinde bulunduğumuz bu ayların Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yoğunluk yaşanacağından müşterilerimizi mağdur durumda kalmaması için yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul bilgi servisimizden randevu alabilirsiniz.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul özellikle sağlığınız söz konusu ise...
Her yıl yerinde halılar kirli olduğu ya da yeterince yıkama işlemi yapılmadiği için farkında olmadan yüzlerce insan hastalanıyor. Bazıları kronik sonuçlar doğuruyor yâda yerinde halıtan aldığı mikrobu aile fertlerine taşıyor. Uzmanlara göre öncelikli sebeplerinden biri, ortamlarında ayakkabı ile dışarıdan iş yerimize veya evimize gelen toz yâda mikroplardır. Zamanla bu mikroplar ev ortamında toza dönüşür ve ailemizin hasta olmasına sebebiyet verir yâda direnci yüksek vücutlarda problem olmaya bilir ama bu evde yaşayanlar için yâda gelecekte problem olmayacağı anlamına gelmez. Gelişmiş toplumlarda Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul öncelikli hizmet olarak gösterilen yerinde halı temizliği maalesef ülkemizde listenin en sonlarındadır. Ayrıca profesyonel olmayan yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kişilerce yapılan ve yapılması yönünde talep gören bir hizmettir. Yerinde halıflex temizliği konusunda olması gereken ise, yerinde halı temizliği şirketinden uzman bir kişinin yerinde halıuzun temizliği ve neler yapılacağı konusunda bir uzman incelemesi hizmeti alınmasıdır. Gelecek kişi yerinde halınızı inceledikten sonra neyin ne zaman temizleneceğine, hangi periyotlar da olacağına karar vermesi ve bunu size raporlaması gerekir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmamız yerinde halı temizliğinde uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle her zaman hizmete hazırdır.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul fiyatları ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisimiz 24 saat hizmet vermektedir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimizin bayileri olan Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servislerimiz pazar dâhil haftanın yedi günü yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemi yapmamaktadır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmamızın servis noktalarından olan yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve müşteri sayısı ile fatih rekor kıran işletmemiz fatih ve Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servislerimize bir gün önceden yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisi yazdırmanızı önermekteyiz.

Biz yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul olarak bizden memnun kalmayan yerinde halı ve de halfılex yıkama işlemi yaptıran müşterilerimizden yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ücretini almamaktayız. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ile ilçesi Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisimiz müşterilerine akşam saatlerinde de yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti vermektedir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve yerinde halı temizliği şirketimize bağlı olana Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisimizi hizmete girmiş bulunmaktadır. Yeni hizmete girmiş olan yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servislerimiz olana yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul, yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul, hizmetinde asla taviz vermedik vermeyeceğiz. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ismimizi aldık çünkü fatihye yakışan Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servislerimizde yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul fiyatlarında indirim yapılmaktadır.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve işletme olarak yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul laleli aksaray ilçe ve mahallelerinde yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmetlerine devam etmektedirler. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmetinin çok tercih edilen yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve tercih edilmenin mutluğunu yaşayan Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ile yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kaliteli ithal yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kimyasallarıyla yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti vermektedir. Yeni ve ithal yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinalarımızın görev aldığı Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ile yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisimiz işinin başındadır. Kaliteli yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul da ödün vermeyen yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işletmemiz yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yaptıran müşterilerinde devamlı teşekkür almıştır. Geçen yıl yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul müşterisinde rekor kıran yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmetleri göztepe servisimiz bu yılda ayni başarıyı elde etmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kadıköy ilçesinde ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul semtinde çok işletme ve ev hanımı tarafından rağbet gören bir yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasıdır.

Çok kısa Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemi ve yerinde halı temizliği işlemi:

yerinde halı YIKAMA SERVİSİMİZ 24 SAAT HİZMET VERMEKTEDİR.
yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbulcı olarak pazar günlerde fatih yerinde halı temizliği ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti vermekteyiz.

RENGİ NE OLURSA OLSUN fatih yerinde halı YIKAMA FİRMAMİZ % 100 GARANTILI yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemi sunmaktadır. Şirket olarak yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmetini 14 yıllık deneyimle anlımızın akıyla sürdürmektedir. Asil mesleğimiz yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve yerinde halı temizliği hizmetidir. İstanbul genelinde br çok işletmeye düzenli olarak yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti sunmaktayız.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimiz 24 saat hizmetinizdedir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul başakşehir işi yapılmış yerinde halı pis kokularından arındırılmış olur.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemini evinize gönderilecek 1 bayan 1 erkek olmak üzere 2 kişilik ekip ile yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yapılır.

Yerinde halılarınızın hijyeni ve temizliği garantilidir.

İstanbul'un tüm mahallelerinde hizmet verilmektedir.
Gelişmiş toplumlarda yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul öncelikli hizmet olarak gösterilen yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemi maalesef ülkemizde listenin en sonlarındadır.
Ayrıca Profesyonel olmayan yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbulcı kişilerce yapılan ve yapılması yönünde talep gören bir hizmettir.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemine girmeden önce lekeleri ve kirleri tespit edilir ve lekeler üzerinde leke yok etme işlem yapılır.
Sanayi tipi üç vakum makinesiyle yerinde halılar vakumlanarak tozlardan ve mikroorganizmalardan arındırılır.
Tozlarından arındırılan yerinde halı özel leke çıkarıcı karışımları ve şampuanları kullanılarak derinlemesine köpüklenir.
Derinlemesine köpüklenen yerinde halı kiri ve lekesinden arındırılana kadar temizlenir.
Köpüklenerek lekelerinden arındırılan yerinde halı tekrar sanayi tipi vakum makinesiyle vakumlanarak köpüğü alınır.
Yerinde halı tamamlanan temizlik aşamasından sonra son olarak parfümledir ve havalandırılarak kurumaya bırakılır.
Yerinde halı takımlarınız yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemi sonra kuruma süresi yerinde halı kumaş çeşidine göre farklılık göstermektedir.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul fiyatımız metre karesı 4 tl dir.

yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbulcılar firması size tam %20 indirimle ile yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul fiyatları sunuyor

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisi hizmetinize girmiştir.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisi hizmetinize girmiştir. İstanbul bir evin ve iş yerinde dinlenmek veya da müşterilerini beklemeleri için tahsis ettiğimiz yerinde halı, halıfılex vede duvardanduvara halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul bizlere daha uzun sürü hizmet etmeleri için mutlaka senede bir kere yıkama işlemini fatih yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servislerine yaptırmalıyız.

Neden yıkama bu kadar önemlidir?

Yıkama olan yerinde halı yüzü kirlerinden ve tozlardan arındığı için kumaş gözenekleri açılır ve hava akışı sağlandığı için kullanama ömrü uzar.

Sağlık acısından yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul neden önemlidir?
Yıkama olan oturma gurupları içinde barınan ve yerinde halı içinden bütün yaşama alanlarına dağılan haşereler ve asalaklar yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul aksaray servisimiz tarafından kullanılan kimyasallar nedeniyle yok olur ve 6 ay içinde barınamazlar. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimiz yay halısı yıkama ve cami halısı yıkama ve tiyatro halısı yıkama hizmeti vermektedir.

İstanbul de bir evin ve is yerinde dinlenmek veya da müşterilerini beklemeleri için tahsis ettiğimiz yerinde halı, halıflex ve de duvardan duvara halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul bizlere daha uzun suru hizmet etmeleri için mutlaka senede bir kere yıkama işlemini etiler yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servislerine yaptırmalıyız neden yıkama bu kadar önemlidir

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketi size tam %20 indirimle ile yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve baçelievler yerinde halı temizliği hizmeti sunuyor.

İlk olarak yerinde halılarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Yerinde halı kumaşı incelenerek yüzey yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Sayın Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul müşterilerimiz yerinde halı yıkatmak istediğiniz zaman bazı hususlara lütfen dikkat edin. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul olarak yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul olarak sizleri uyarmak bizim ilk işimiz yerinde halılarınızı hangi yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasına yıkatırsanız yıkatın kullandıkları ürünleri lütfen fiyatından önce sorun öncelikle koltuğa özel karışımlı su serpelenir. Tamamıyla ıslatılan Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemi öncesi bir süre beklenir bir süre bekledikten sonra yüzeyinezarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalanır beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ekibimiz görevini başarmıştır. Artık sağlığa uygun ve temiz görünümlü yerinde halılara sahipsiniz.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimizin merkezi fatih ilçesinde bulunmaktadır.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmetlerinde şirketimiz 15 yıllık tecrübe ve birikimle un tüm ilçelerinde yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul zeytinburnu ve yerinde halı temizliği hizmetlerini anlının akıyla sürdürmekte olup bizden memnun kalmayan Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul müşterilerimize ücretlerini iade etmekteyiz. Düzenli olarak bakımını kendimiz ya da çalışanlarımıza yaptırabilmekte ama yerinde yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul işlemini mutlaka profesyonel bir şirketten veya yerinde yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul etiler firmalarından yardım almak zorunda kalabiliriz.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti almanın püf noktaları.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisi çağırmadan önce mutlaka detaylı bir şekilde bilgi almalıyız. Kullandığı Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul malzemeleri hakkında bilgi istememeliyiz. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul geçtiğimiz yaz sezonunda fırtına gibi esen yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimiz, 2010 sezonunda da etkisini yitirmiyor ve popülerliğini koruyarak, Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisi hizmetlerinde damgasını vuruyor. 80'li yıllarda daha çok sinemaların rağbet ettiği Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yaz sezonunda kadınların hizmetine altına girdi.

Yıkanan yerinde halı ne zaman kurur.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinalarımızın çok güçlü bir emiş gücü olması ve son teknolojik sanayi tipi yerinde halı ve halıfılex yıkama makinalarından oluşan yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinalarımız sayesinde yerinde halılarınızda yüzde on bir nemlilik kalmaktadır. bu nem de yaz aylarında 2 ile 4 saat içinde kurmakta olup kış aylarında 6 ile 8 saat içinde kurur ve yerinde halılarınız kullanıma hazır hale gelirler.
Profesyonel Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul en iyi yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul fiyatları verme garantisi vermekteyiz. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yaptırmadan bizden mutlaka yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul fiyatları alınız.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul zeytinburnu sektörü ülkemizde günden güne büyüyen bir sektör olmuştur. Müşterilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vererek çalışan bayanlara kendilerine ve aile bireylerine ayıracak zaman kazandırmaktadır.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul zaman kazandırır.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul konusunda ayrıntılı bilgiye sahip olmak; konuyu araştırmak, incelemek, öğrenmek, kısacası kendimizi daha iyi bir yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisi için bilgi alınacak yerlerin başında Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimiz gelir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasından daha kolay ve daha iyi hizmet alabilmek için yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasından imkânlar ölçüsünde yardım alınmalıdır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ile akla gelebilecek hemen her konudaki bilgiye internet sayesinde kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Evinizin salonunda sağlığa uygunluk en önemli unsurdur bu nedenle daha çok kolay temizleme yapılan, dayanıklı yerinde halıları tercih edilmektedir. İstanbul yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul günümüzde bir sektör haline gelmiş durumda olup yüzlerce yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisi mevcut olup bunlardan en çok tercih edileni yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisimizdir. Fatih Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul taksim fiyatları yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul müşterilerine referans olarak fatih de yıkama uyguladığı yüzlerce ev hanımının teşekkür mesajlarını dinletmektedir.
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul konusunda uzman personelimiz, yerinde halı kumaşına zarar vermesi mümkün olmayan kimyasal ve ekipmanlarımızla yerinde halı takımlarınızı bir kere bize yıkattığınızda tercihiniz devamlı biz olacağız. 2009 yılı yaz döneminde ( mayıs - ekim ayları arası ) 745 ailenin evine giderek yerinde halı takımlarını yıkadık. bu 745 müşterimizden 337 tanesi abonelik sistemimize geçerek bize olan memnuniyetlerini gösterdiler. Birçok müşterimizle de bir sonraki yaz için sözleştik.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul da abonelik sistemi nedir?
Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen yerinde halı üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan yerinde halı hem sağlığa uygunluk hem de görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır. Bizim tavsiyemiz yerinde halıların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan yerinde halıta görünüm bakımından iyi olacaktır ama 1 sene uzun bir zaman olduğundan hijyeni sağlamak zor olabilir.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul abonelik sistemi bana ne fayda sağlar?
Abonelik sistemine geçtiğinizde ilk olarak %10 abone indiriminden faydalanırsınız. Diğer faydaları ise yerinde halı yıkatma zamanınız gelmeden 1 hafta önce şirket personellerimiz tarafından aranır uygun güne randevu alırsınız. Bu sayede yaz yoğunluğundan etkilenmez şirketimiz tarafından her zaman öncelikli olursunuz. Yerinde halılarınızı artık siz düşünmeyin, sizin için biz düşünüyoruz...

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimiz hakkında bilgiler ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şubelerimiz.
2010 yılında ilk olarak Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmamızı açtığımızdaki adımız fatih yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul idi. geçen zaman içerisinde Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul talepleri çevre ilçelere sıçramaya başladı, fatih bölgesine bir ekip yolladık ve fatih Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul adındaki ikinci uydu şubemizi hizmete soktuk. Müşterilerimiz referansları sonrasında villa ve sitelerin sıklıkla bulunduğu fatih bölgesinde fatih Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul isminde üçüncü şubemizde hizmete soktuk. Yerinde halı yıkatmak isteyen insanlar çoğaldıkça şube sayımızda arttırmaya başladık. 2000 li yılların başında yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ve fatih yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şubelerimizi açarak şube sayımızı 5 e çıkardık. Ama gelen taleplere bu şekilde de yetişemediğimizi görünce fatih yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisinde müşterilerimizin hizmetine soktuk. Bu 6 şubesizinde trafik vs sebeplerden dolayı yetersiz kalında esenler Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul ile şişli yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şubemizi hizmete sokarak şube sayımızı 8 e çıkardık. 2008 yılında anadolu yakasın da da hizmete başladık ilk olarak kavacık ta fatih yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şubemiz açıldı, hemen ardından ise fatih yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmete soktuk. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün gücümüze güç katarak yolumuza devam ediyoruz. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul sektöründe devrim oluşturan ve her geçen gün kendini daha da geliştiren firmamız durmaksızın yoluna devam etmektedir.

Yerinde halılarda insan ömrünün dörtte biri geçmektedir. İşyerlerimizin ve evlerimizin görsel olarak ve rahatlık açısından en önemli, değerli eşyaları yerinde halılarımızdır. Yerinde halılarının bakımı ve özellikle temizliği çok zor ve zahmetlidir. Yerinde halılarımız zaman içinde ister istemez kirlenir. Kimi zaman çay lekesi bazen de kahve lekesi ve hatta çocuklarımızın döktüğü yemek lekeleri gibi. Ev hanımlarının yerinde halı lekelerini çıkartmak için aşırı derecede kimyasal ve ovalama ekstrada fırçalamak zorunda kalırlar. Buda yerinde halılarımızın çok çabuk yıpranmasına ve döşeme yırtıklarına sebep olur.

Doğal olarak bunun sonucunda istemeden yerinde halılarımızın eskimesine yol açarız. Birçok ev hanımlarımızın yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinesi vardır ama o yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinesinde vakum güçleri çok düşük olduğu ve yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kimyasalları olmadığı için istenilen yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul verim alınamaz ve yerinde halılarındaki suyu tam anlamıyla çekemediği için koku ve çürüme yapmaktadır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kendi başlarına başarılı olamayan ev hanımlarımız profesyonel yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketinden yardım almak zorunda kalırlar. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasından yardım almanın da püf noktaları vardır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmasının yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kullandığı kimyasallar hakkında profesyonel olmasıdır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketinin servis ağının geniş ve profesyonelce uygulaması gerekmektedir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul laleli makinelerinin son model ve son teknoloji olması ve vakum gücünün mükemmel olması gerekmektedir. Müşterinin çalışma saatlerine ve istedıği saatlere göre Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti vermesi çok önemli bir unsurdur. Bizim yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmamız yukarıda yazılı olan yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul özelliklerini bünyesinde profesyonelce barındırmaktadır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul devrim sayılabilecek bir şekilde İstanbullun her ilçesinde yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti vermektedir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti verdiğimiz ilçelerimiz. yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmetini her sokağında başarılı bir şekilde yıllardır sürdürmektedir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yerinde halı temizliği ve yerinde halı silme işlemleri yapmakta ve yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmamız onbeş senedir Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti verdiği.
İstanbul bölgesinde Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul hizmeti vermediği mahalle kalmamıştır. İntenetde arama motorlarında yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul bakırköy. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul söz konusu olduğu zaman google ye Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yazınca ilk sıralarda çıkan sitelere bakıldığı zaman hemen hepsi alt yapıları olmayan yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul konusu olduğu zaman kulaktan duyma bilgilerle Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul sitelerine yazılar yazarak google de ilk sıralara çıkmayı başarabilirler. Ama yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul gelince bilgisizlikten yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servislerinin olmamasında yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinesi toplama oluşundan kimyasal bilgilerinin kısıtlı olması nedeniyle yerinde halı yıkatmak isteyen siz sayın müşterilerimizin yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul konusunda hayal kırıklığına uğratmışlardır. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul şirketimizin geçmişi. Malcok temizlik şirketi bünyesinde olup şirketimizin kuruluşu 1990lı yıllara dayanır. Kuruluşundan hemen sonra takıp eden yıllarda yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul faaliyetlerine başlamıştır.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul laleli için alt yapımız hazır bilgi birikimimiz olduğundan Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul fulya kıymasallarla doğrudan ilgilendiğimiz için yıllarca hiç zorluk çekmeden yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul edepte olduk. Yaklaşık 15yıllık tecrübemizle 3 adet yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servis araçlarımızla 5 adet Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makinelerimizle da yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul konusunda en geniş yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servisine ve Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul makine sayısına sahiptir. Müşterilerimizin tüm yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul sorularına ve sorunlarına çare bulabilecek bilgi birikimine sahiptir. İstanbullun her ilçesinde ve caddelerinde yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul servislerimiz var olup hiçbir fiyat farkı alınmamaktadır. İçinde bulunduğumuz bu ayların yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul yoğunluk yaşanacağından müşterilerimizi mağdur durumda kalmaması için Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul bilgi servisimizden randevu alabilirsiniz.

Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul özellikle sağlığınız söz konusu ise...
Her yıl yerinde halılar kirli olduğu yâda yeterince temizlenmediği için farkında olmadan yüzlerce insan hastalanıyor. Bazıları kronik sonuçlar doğuruyor yâda yerinde halıtan aldığı mikrobu aile fertlerine taşıyor. Uzmanlara göre öncelikli sebeplerinden biri, ortamlarında ayakkabı ile dışarıdan iş yerimize veya evimize gelen toz yâda mikroplardır. Zamanla bu mikroplar ev ortamında toza dönüşür ve ailemizin hasta olmasına sebebiyet verir yâda direnci yüksek vücutlarda problem olmaya bilir ama bu evde yaşayanlar için yâda gelecekte problem olmayacağı anlamına gelmez. Gelişmiş toplumlarda yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul öncelikli hizmet olarak gösterilen yerinde halı temizliği maalesef ülkemizde listenin en sonlarındadır. Ayrıca profesyonel olmayan Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul kişilerce yapılan ve yapılması yönünde talep gören bir hizmettir. Yerinde halı temizliği konusunda olması gereken ise, yerinde halı temizliği şirketinden uzman bir kişinin yerinde halıuzun temizliği ve neler yapılacağı konusunda bir uzman incelemesi hizmeti alınmasıdır. Gelecek kişi yerinde halınızıinceledikten sonra neyin ne zaman temizleneceğine, hangi periyotlar da olacağına karar vermesi ve bunu size raporlaması gerekir. Yerinde halı yıkama yeşilköy şirketi istanbul firmamız yerinde halı temizliğinde uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle her zaman hizmete hazırdır.