Yerinde Halı Yıkama Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır
Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılıri , İstabul Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır
Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Yerinde Halı yıkama belirli teknik ve yöntemler gerektiren, doğru ürünler ve Yerinde Halı şampuanları ile başarılı sonuçlar alınabilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren ciddi bir iştir. İyi yıkanmamış bir Yerinde Halı evde yaşayan bireylerin sağlığını bile tehdit edebilmektedir.

Yayınladığımız makaleler aracılığı ile ülke geneli ve avrupa da yaşayan, sulu sistem Yerinde Halı yıkatma tercihinde bulunan vatandaşlarımızın daha kaliteli ve doğru hizmeti alabilmesi için çaba sarfetmekte, doğru Yerinde Halı yıkama tekniklerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktayız. Sitemizde bulunan makaleleri okuyarak, bu konuda ulaşılması gereken tüm bilgilere erişebilir, bu sektör ve doğru teknikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz..Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır ?

Halı Yıkama önem verilmesi gereken bi konudur. Sağlıklı bir ortamda yaşamak istiyorsak ilk olarak halılarımızın temizliğine önem vermemiz gerekmektedir. Bunun nedeni halıların fazlasıyla kir , bakteri ve mikropları yuvalamasıdır.

Yerinde Halı Yıkama Hizmet aşamaları ;

Yerinde Halı Yıkama 1. Aşama ; Halı cinsi belirlenerek uygun kimyasallar seçilir

Yerinde Halı Yıkama 2. Aşama ; Yüksek emiş gücüne sahip endüstriyel tip makinalarımızla halının tozu alınır

Yerinde Halı Yıkama 3. Aşama ; Halının cinsine uygun kimyasal ve fırça seçilerek tüm halı fırçalanır.

Yerinde Halı Yıkama 4. Aşama ; Leke cinsleri belirlenir ve uygun leke çıkarıcılar seçilerek lekeye özel çalışmalar yapılır.

Yerinde Halı Yıkama 5. Aşama ; Halıya temiz su verilerek durulanır. Son olarak Emiş gücü yüksek makinalarımızla halı vakumlanır , üzerinde bulunan kir, leke, bakteri, mikrop artık vakum makinamızın haznesindedir.

Koltuk yıkama nasıl yapılır : ülkemizde 2 şekilde yapılmaktadır.

Bunlardan birincisi sulu sistem koltuk yıkamadır. Sulu sistem koltuk yıkamada derinlemesine bir temizlik sağlanır. Bu sistemde koltuk tamamı ile ıslatılmaktadır. Kullanılan suda özel kimyasallar bulunmaktadır. Aktif oksijen sistemiyle temizleme sağlayan bu kimyasallar koltuğun sünger kısmından çalışmaya başlar ve bütün kiri yüzeye kustururlar. Kirlerin yüzeye çıkmasıyla koltuk yıkama işlemi başlar. Yüksek kuvvetli vakum makinaları aynı anda temiz su püskürterek koltukları tüm kirinden arındırır ve koltuklarınız ilk günkü temiz haline kavuşur.